نتایج بیست وهفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری پرسش مهر دانش آموزان استان قزوین( پسران )
یادواره نوآوری وشکوفایی-سال تحصیلی 88-87
رشته های ادبی (شعر،داستان کوتاه،مطالعه وتحقیق،نشریه دیواری ، وبلاگ نویسی )
ردیف | نام ونام خانوادگی | منطقه | مدرسه | مقطع | پایه تحصیلی | رشته | رتبه | جنسیت | نوع جایزه |
1 | امیر محمد مافی | آبیک | امام سجاد(ع) | راهنمایی | اول | شعر | اول | پسر | |
2 | مهدی درزی رامندی | بوئین زهرا | دکتر معین | // | // | // | دوم | // | |
3 | امیر حسین زارعی | ناحیه 1 قزوین | نبی اکرم(ص) | // | // | // | سوم | // | |
4 | اشکان صفویه | رودبارشهرستان | آزادذگان | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
5 | محمد چگینی | بوئین زهرا | امامت | // | دوم | // | اول | // | |
6 | مهدی گار گر | البرز | علامه جعفری | // | // | // | دوم | // | |
7 | کامیار کشاورز | ناحیه 2 قزوین | خلیج فارس | // | // | // | سوم | // | |
8 | مهدی صفر خانی | آوج | 7تیر | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
9 | آرمان شفیق | البرز | قائم | // | سوم | // | اول | // | |
10 | نصر اله امینی | رودبارشهرستان | آزادگان | // | // | // | دوم | // | |
11 | محمد رضا علیی | اسفرورین | شهیدخضری | // | // | // | سوم | // | مشترک با نشریه |
12 | حمید اکبری | ضیاء آباد | شهید لشگری | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
13 | محمد رضا معطری | آبیک | شهیدکشوری | // | اول | داستان | اول | // | |
14 | علی کاظم لو | خرمدشت | شهیدقلعه وند | // | // | // | دوم | // | |
15 | حمیدرضا عبادی | ناحیه 1 قزوین | شاهد | // | // | // | سوم | // | |
16 | مهدی شیر خانی | آوج | علامه حلی | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
17 | سعیدروشنک | آبیک | شهیدکشوری | // | دوم | // | اول | // | |
18 | میلاد کریمی | طارم سفلی | رسالت | // | // | // | دوم | // | |
19 | سیدعلی بابایی چگینی | ناحیه 1 قزوین | فهیم | // | // | // | سوم | // | |
20 | امیر حسین حسامی | رودبارشهرستان | آزادگان | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
21 | امین رحمانی | تاکستان | آیت اله موسوی | // | سوم | // | اول | // | |
22 | محمد لطفعلی | آبیک | شهیدکشوری | // | // | // | دوم | // | |
23 | سیامک حمیدی تهرانی | ناحیه2قزوین | علوی | // | // | // | سوم | // | |
24 | محمد حسامی | رودبارشهرستان | آزادگان | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
25 26 27 | مجتبی اروجی مجتبی بختیاری سعید اروجی | ضیاء آباد | سیدالشهداء | // | اول | مطالعه وتحقیق | اول | // | دبیر راهنما صادق شهسواری |
28 29 30 | ناصر مرتضایی اصغر مقیمی فر شید فتح خانی | آوج | هفت تیر | // | // | // | دوم | // | دبیر راهنما رحیم حسینی غلامرضارضانژاد |
31 32 33 | اکبر خدابنده امیرمحمدسازنده محمدرحمانی | اسفر ورین | شهیدخضری | // | // | // | سوم | // | حسین رحمانی |
34 35 36 | محمد حاجی زاده محسن غفوری اکبر میلاد غفوریپ | خرمدشت | شهید قلقه قوند | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
37 38 | امین قمشلو حسین خمسه | آوج | علامه حلی | // | دوم | // | اول | // | مهدی میرزایی |
39 40 | سیدسیناسیدابراهیمی امین محمدسعیدی | ضیاء آباد | شهید لشگری | // | // | // | دوم | // | ولی لشگری |
41 42 43 | سیداحمد حسینی محمدسلطانلو امیرحاجی زاده | خرمدشت | شهیدقلعه وند | // | // | // | سوم | // | مصطفی غفوری |
44 45 46 | محمد یزدی مر تضی رحمانی مقدم حسین یزدی | اسفر ورین | شهید خضری | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
47 48 | جوادعباس خان نایب رسول اسماعیلی | ناحیه2 قزوین | نوروزیان2 | // | سوم | // | اول | // | |
49 50 | مسعود نیکزاد محمد مصطفی پور | البرز | سید رضی | // | // | // | دوم | // | وثوق گلعلی پور |
51 52 53 | فر هاد غفوری حسن علیرضا شکوری میلاد ملک محمدی | خرمدشت | شهید قلعه وند | // | // | // | سوم | // | |
54 55 | سجاد معصومی حسین پریسال | شال | سید علی موسوی | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
56 57 58 | محمد مهدی شکوفا رسول شفایی پوریا بابایی | ناحیه 1 قزوین | شاهد | // | اول | نشریه دیواری | اول | // | |
59 60 61 | سید امیر مهدی سیدعلیخانی امیر علی فلاح سید طه حسینی تبار | ناحیه 2 قزوین | ار شاد | // | // | // | دوم | // | |
62 63 | جعفر احمدی محمد قمری | خرمدشت | نبوت | // | // | // | سوم | // | |
64 65 66 67 | مهدی مقیمی مر تضی خدا یاری مصطفی پناهی علی پناهی | آوج | هفت تیر | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
68 69 70 71 | امیر حسین دلجویی امین باقری محمدامین مهدیخانی محمدوحیدزرباف | ناحیه 2 قزوین | ارشاد | // | دوم | // | اول | // | |
72 73 74 75 | علی اکبر اسدی علی اکبر میر زایی حسین عباسی بهنام باقری | آوج | 7تیر | // | // | // | دوم | // | |
76 77 78 | محمد مهدی افشار محمدمجتبی ولدآبادی سیدسعیدقافله باشی | ناحیه 1 قزوین | نبی اکرم(ص) | // | // | // | سوم | // | |
79 80 81 | علی اصلانی اکبر کرمی علی موسی قرایی | خرمدشت | فتحی زهرایی | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
82 83 84 85 | محمد رضا علیی میثم سازنده فاضل رضا علی علیی | اسفر ورین | شهید خضری | // | سوم | // | اول | // | مشترک با شعر |
86 87 88 89 | اکبر قاسمی مهدی فتح خانی بابک خجسته رسول آقا علی | آوج | 7تیر | // | پایه سوم | // | دوم | // | |
90 91 92 | حسام نجفی سیدامیرحسین برزگری محمد مهدی قدیری | ناحیه 1 قزوین | نبی اکرم(ص) | راهنمایی | پایه سوم | نشریه دیواری | رتبه سوم | پسر | |
93 94 | حسین غفوری سعید محمد خانلو | خرمدشت | شهید قلعه قوند | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
95 96 97 | حمید رضی محمد امینی سعید امینی | بوئین زهرا | 8شهریور | متوسطه | اول | نشریه دیواری | رتبه اول | // | |
98 99 100 | سیدمهدی حسینی فرد علی عرب محمدی محمد رضا رحمانی | تا کستان | امام خمینی(ره) | // | // | // | دوم | // | |
101 102 103 | جواد دانایی فرد امیر دانایی فرد عباس با لو خانی | خرمدشت | شهید چمران | // | // | // | سوم | // | |
104 105 106 | فر دین عزیز محمدی سعید مردانی پدرام رجبی | ضیاء آبد | با قر العلوم | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
107 108 109 | یوسف طاهر خانی مهدی کریمی سهند بخشی | تا کستان | امام خمینی(ره) | // | دوم | // | اول | // | |
110 111 112 | علی قر بانی محمد خلیلی مقدم وحید امینی | ناحیه 1 قزوین | پارس | // | // | // | دوم | // | |
113 114 115 | امید قدیری رضا معصومی محمد حسین صادق پور | ناحیه2قزوین | اقمشه1 | // | // | // | سوم | // | |
116 117 | مهدی افشار مهرداد غلامحسینی | ضیاء آباد | با قر العلوم | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
118 119 | مجتبی نجاتی مصطفی اسلامی | تا کستان | امام خمینی(ره) | // | سوم | // | اول | // | |
120 121 122 | حامد شاعری مهدی خلیلی صابر معروفی | ضیاء آباد | باقر العلوم(ع) | // | // | // | دوم | // | |
123 124 125 | محمدخدادادبیگی ابوالفضل امینی مهدی ترکمنی | ناحیه1قزوین | پارس | // | // | // | سوم | // | |
126 127 128 | ابراهیم ملکی رامین ملکی اصغر خدابنده لو | آوج | شهید بهشتی | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
129 130 131 | مجتبی اسماعیلی سهیل منظوری محمد قبادی | ناحیه1قزوین | پارس | // | پیش دانشگاهی | // | اول | // | |
132 133 | مهدی سعیدی صادق صادقی | ضیاء آباد | باقر العلوم(ع) | // | // | // | دوم | // | |
134 | اصغر رجبی | ناحیه 1 قزوین | هاشمیان | // | اول | وبلاگ نویسی | اول | // | |
135 | سید فهیم قافله باشی | ناحیه دوقزوین | ارشاد | // | // | // | دوم | // | |
136 | علی شعبانی | ضیاء آباد | باقر العلوم | // | // | // | سوم | // | |
137 | حسن صادق مقدسی | ناحیه2قزوین | شهید رجایی | // | دوم | // | اول | // | |
138 | مهرداد میرزایی | آوج | امام حسن (ع) | // | // | // | دوم | // | |
139 | محسن عبداله پور | ناحیه 1 قزوین | خواجه نصیر | // | // | // | سوم | // | |
140 | هاشم حافظی | شال | امام خمینی(ره) | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
141 | علی خدابنده لو | آوج | شهید بهشتی | // | سوم | // | اول | // | |
142 | محمد رضا یعقوبی | تا کستان | طا هریان | // | // | // | دوم | // | |
143 | سید احمد پور عباس | ناحیه 1 قزوین | پاسداران | // | // | // | سوم | // | |
144 | کامران دستمرد | ضیاء آباد | باقر العلوم | // | // | // | شایسته تقدیر | ||
145 | حسین یعقوبی | شال | ولیعصر(عج) | // | پیش دانشگاهی | // | اول | // | |
145 147 148 | ابو الفضل قنبری سجاد باقری صادق امام قلی | ناحیه دو قزوین | مجاهدین اسلام | متوسطه | اول | مطالعه وتحقیق | اول | // | |
149 150 151 | احمد فضلوی رضا پور رحیم حسین کا شیانی | ناحیه یک | علامه جعفری | // | // | // | دوم | // | صادقی |
152 153 154 | احمد زندی بهروز مقیمی حمید راه نشین | آوج | امام حسن(ع) | // | // | // | سوم | // | میرزایی |
155 156 | عر فان محمدی حمید خلجی | اسفر ورین | دانش پژوهان | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
157 158 159 | فر هاد رنجبر مهدی بیگد لو مهدی رجبی | ناحیه یک | پاسداران | // | دوم | // | اول | // | |
160 161 162 | میلاد الماسی میلاد میر زایی علی خدا یاری | البرز | معلم | // | // | // | دوم | // | یعقوب زاده |
163 164 165 | محمد آذر بایجانی حسین بو کانیان یعقوب شیخی | ناحیه دو | شهید رجایی | // | // | // | سوم | // | |
166 167 | میلاد علی پور حیدری فر شید اکبری | ضیاء آباد | شهید لشگری | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
168 169 170 | میلا درضایی مر تضی گنجی مسعود فر جی | ناحیه دو | شهید رجایی | // | سوم | // | اول | // | |
171 172 173 | مر تضی لشگری علی سعیدی فردین بهرام | ضیاء آباد | باقر العلوم | // | // | // | دوم | // | روح اله طاهر خانی |
174 175 176 | محمد کمندی محمد جهانشاهلو مجتبی مهدی پور | ناحیه یک | پا سداران | // | // | // | سوم | // | داود بهرامی |
177 178 179 | رضا قهر مانی مجید مقیمی سعید اروجی | آوج | امام حسن(ع) | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
180 181 182 | وحید شیر محمدی سعید داخرجینی فردین ساعی مقدم | آوج | امام حسن(ع) | // | پیش دانشگاهی | // | اول | // | هاشمی ومیر زایی |
183 184 | حسین اسماعیلی غلامر ضا شقاقی | ناحیه یک | علامه جعفری | // | // | // | دوم | // | صادقی |
185 186 | محمد رضا سام علی سهرابی | ناحیه دو | ار شاد | // | // | // | سوم | // | محمد رضا حاجی رفیعی |
187 188 | سید مهدی موسوی اکبر رضایی | طارم سفلی | شهید مطهری | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
189 | آرمین صالحی | آبیک | هدف | // | اول | داستان | اول | // | |
190 | شهریار کشاورز صالح | البرز | دهخدا | // | // | // | دوم | // | |
191 | پیمان گلشاهی | ناحیه دو | اقمشه | // | // | // | سوم | // | |
192 | علی رجبی مجد | ضیاء آباد | باقر العلوم | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
193 | حسین حسین زاده | البرز | ثامن الائمه | // | دوم | // | اول | // | |
194 | رضا آقایی | شال | شهید مطهری | // | // | // | دوم | // | |
195 | هادی طاهر خانی | تاکستان | شهید رجایی | // | // | // | سوم | // | |
196 | علی بهرامی | رودبارشهرستان | ابوذر | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
197 | محمد مظفری | ناحیه دو | شهید رجایی | // | سوم | // | اول | // | |
198 | فرشاد مرادی زیارانی | آبیک | شهدای زیاران | // | // | // | دوم | // | |
199 | سینا فتحی | ناحیه یک | علامه امینی | // | // | // | سوم | // | |
200 | قربانعلی امانخانی | آوج | شهید بهشتی | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
201 | مجید امانخانی | آوج | سید احمد خمینی | // | پیش دانشگاهی | // | اول | // | |
202 | علی فصیحی رامندی | بوئین زهرا | آیت اله خامنه ای | // | // | // | دوم | // | |
203 | علی حسینی | البرز | جهاد | // | // | // | سوم | // | |
204 | نیما حبیبی | ناحیه دو | شیخ کلینی | // | اول | شعر | اول | // | |
205 | رضا رحمانی | تا کستان | فارابی | // | // | // | دوم | // | |
206 | مجتبی بویک روز | خرمدشت | شهید چمران | // | // | // | سوم | // | |
207 | محسن گروسی | اسفر ورین | شهید مفتح | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
208 | عباس رشوند | ناحیه دو | خاتم الا نبیاء | // | دوم | // | اول | // | |
209 | پوریا مزرعه نیری | تاکستان | ابن سینا | // | // | // | دوم | // | |
210 | مر تضی صالحی | اسفر ورین | نیایش | // | // | // | سوم | // | |
211 | عر فان لشگری | ضیاء آباد | با قر العلوم | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
212 | سعید ولی پور | رودبارشهرستان | ابوذر | // | سوم | // | اول | // | |
213 | علی چگینی | آبیک | هدف | // | // | // | دوم | // | |
214 | حسین اروجی | ناحیه یک | شهیدباریک بین | // | // | // | سوم | // | |
215 | مجتبی سعیدی | ضیاء آباد | باقر العلوم | // | // | // | // | شایسته تقدیر | |
216 | شهرام مرادی | رودبارشهرستان | شهیدچمران | // | پیش دانشگاهی | // | اول | // | |
217 | محمد مصطفی نا نکلی | نا حیه دو | ار شاد | // | // | // | دوم | // | |
218 | سجاد فتحی | البرز | جهاد | // | // | // | سوم | // | |
219 | اکبر رضایی | طارم سفلی | شهید مطهری | // | // | // | // | شایسته تقدیر |