X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
فرهنگی وهنری
این وبلاگ مطالب مربوط به فعالیتهای فرهنگی و هنری را بررسی می کند.
سه‌شنبه 2 اسفند‌ماه سال 1390
تقویت کتابخوانی دانش آموزان با بیش از 97 هزار کتابخانه

خبرگزاری پانا: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش گفت: 16 هزار کتابخانه مستقل و 97 هزار کتابخانه کلاسی به گسترش و تقویت کتاب خوانی در بین دانش آموزان می پردازند

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، حسین هژبری صبح امروز در دومین روز از نشست مشترک شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان های سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد با اشاره به حضور حاجی بابایی در وزارت آموزش و پرورش وعطر آگین شدن فضای مدرسه به آیات قرآن اظهار کرد: با استفاده از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های پرورشی در جهت ارتقای جایگاه قرآن در بین دانش آموزان بهره خواهیم برد.
وی افزود: اهمیت ایجاد حیات طیبه در زندگی دنیوی دانش آموزان بسیار مهم است و با برنامه ریزی دقیق به سمتی پیش می رویم تا دانش آموزان برای زندگی در حیات طیبه دنیوی و اخروی تربیت شوند.
هژبری با اشاره به ثبت نام بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر در طرح ملی حفظ قرآن کریم (نور) خاطرنشان کرد: تشکیل هیات های مذهبی- فرهنگی دانش آموزان برای برپایی مراسم عاشورای سال 91 از برنامه های مهم و در دست اقدام حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی است.
وی با تاکید بر فعالیت بیش از 10 هزار مدرسه قرآنی در سراسر کشور تصریح کرد: 20 هزار و 36 روحانی و 36 هزار و 540 امام جماعت در 45 هزار و 49 نمازخانه، نماز جماعت مدارس را اقامه می کنند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش همچنین با تاکید بر اهمیت امر کتاب خوانی در بین دانش آموزان گفت: 16 هزار کتابخانه مستقل و 97 هزار کتابخانه کلاسی به گسترش و تقویت کتاب خوانی در بین دانش آموزان می پردازند.عناوین آخرین یادداشت ها
هرایده،اندیشه وانقلابی که درقالب هنر نگنجد ماندنی نخواهد بود . مقام معظم رهبری
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

FreeCod Fall Hafez

تعداد بازدیدکنندگان : 213982