X
تبلیغات
نماشا
رایتل
فرهنگی وهنری
این وبلاگ مطالب مربوط به فعالیتهای فرهنگی و هنری را بررسی می کند.
پنج‌شنبه 6 مرداد‌ماه سال 1390
درخشش فر هنگیان ودانش آموزان قزوین در مرحله کشوری مسا بقات

سلام علیکم

     با احترام و آرزوی توفیق روز افزون،ضمن تشکر و قدردانی ازعوامل،دست اندر کاران ، مجریان و شرکت کنندگان دربیست و نهمین دوره مسا بقات فرهنگی هنری پرسش مهر11 ( هنر های دستی و تجسمی)، به پیوست اسامی و مشخصات فرهنگیان و دانش آموزان  برگزیده مرحله کشوری در رشته هنر های دستی و تجسمی ارسال می گردد. این موفقیت بزرگ را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان بویژه عزیزان حائز رتبه وخانواده های محترمشان تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی از خداوند بزرگ خواهانیم. مقتضی است مقرر فرمایید نسبت به اطلاع رسانی دانش آموزان برگزیده برای شرکت در جشنواره کشوری که در شهریور ماه در نیشابور برگزار می گردد ، بر نامه ریزی و اقدام لازم بعمل آید. 

برای دریافت اسامی روی ادامه مطلب کلیک کنید

نتایج مرحله کشوری دانش آموزان شرکت کننده در بیست ونهمین دوره

مسابقات هنرهای دستی وتجسمی استان قزوین

تا بستان 1390

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

رشته

گرایش

رتبه

ملا حظات

1

حمید رضا سلیمانی

ناحیه یک

پارس

نقاشی ایرانی

تذهیب

برگزیده

2

امیر حسین جمشیدی

ناحیه دو

شهید انصاری

طراحی

قلم فلزی

برگزیده

3

سینا ملاحسنی

ناحیه دو

شهید انصاری

نقاشی

گواش

برگزیده

4

پرستوطاهرخانی

تاکستان

کوثر

نقاشی

گواش

بر گزیده

5

نرگس صفری

ناحیه یک

ارم

گرافیک

بسته بندی

بر گزیده

6

بهاره آشوری

ناحیه دو

الزهرا

نقاشی ایرانی

تذهیب

برگزیده

7

منظر اروجی

ضیاء آباد

معراج

بافته های داری

جاجیم

بر گزیده

بیست ونهمین دوره جشنواره کشوری هنر های دستی وتجسمی  از مورخ 14/6/90 لغایت 18/6/90 برای پسران و از مورخ 19/6/90 لغایت 22/6/90 برای دختران در اردوگاه نیشابور بر گزار می گردد. لذا شایسته است از هم اکنون به دانش آموزان ذی نفع اطلاع رسانی شود.تا در تاریخ های مذکور جهت حضور در جشنواره آمادگی لازم راداشته باشند. یاد آور می شود رهنمود اعزام متعاقباً ارسال می گردد.

نتایج مرحله کشوری فرهنگیان شرکت کننده در مسا بقات هنر های دستی وتجسمی

پرسش مهر 11

تا بستان 1390

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

رشته

گرایش

مدرک تحصیلی

رتبه

1

مجتبی کاظم لو

ناحیه یک

 راهنمایی آقابابا

نقاشی

رنگ روغن

فوق دیپلم

بر گزیده

2

علی کاظم لو

ناحیه دو

شهید انصاری

نقاشی

پاستل

لیسانس

بر گزیده

3

اکرم شیر محمدی

البرز

همت یاران1

کاریکاتور

فوق دیپلم

بر گزیده

4

گوهرتاج حاجی شریفی

البرز

نور

نقاشی

آبرنگ

فوق دیپلم

بر گزیده

5

نفیسه رستگار مقدم

ناحیه دو

الزهرا(س)

نقاشی

رنگ روغن

فوق دیپلم

بر گزیده

6

شهناز مرادی

اداره کل

---

گرافیک رایانه ای

تصویر سازی

لیسانس

بر گزیده

7

معصومه دستورانی

الموت غربی

الزهرا(س)

نقاشی ایرانی

تذهیب

لیسانس

بر گزیده


عناوین آخرین یادداشت ها
هرایده،اندیشه وانقلابی که درقالب هنر نگنجد ماندنی نخواهد بود . مقام معظم رهبری
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

FreeCod Fall Hafez

تعداد بازدیدکنندگان : 210041