X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
فرهنگی وهنری
این وبلاگ مطالب مربوط به فعالیتهای فرهنگی و هنری را بررسی می کند.
شنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1388
نتایج مسابقات ادبی مر حله استانی دانش آموزان پسر استان قزوین

نتایج بیست وهفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری پرسش مهر دانش آموزان استان قزوین( پسران )

یادواره نوآوری وشکوفایی-سال تحصیلی 88-87

رشته های ادبی (شعر،داستان کوتاه،مطالعه وتحقیق،نشریه دیواری ، وبلاگ نویسی )

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

مقطع

پایه

تحصیلی

رشته

رتبه

جنسیت

نوع جایزه

1

امیر محمد مافی

آبیک

امام سجاد(ع)

راهنمایی

اول

شعر

اول

پسر

2

مهدی درزی رامندی

بوئین زهرا

دکتر معین

//

//

//

دوم

//

3

امیر حسین زارعی

ناحیه 1 قزوین

نبی اکرم(ص)

//

//

//

سوم

//

4

اشکان صفویه

رودبارشهرستان

آزادذگان

//

//

//

//

شایسته تقدیر

5

محمد چگینی

بوئین زهرا

امامت

//

دوم

//

اول

//

6

مهدی گار گر

البرز

علامه جعفری

//

//

//

دوم

//

7

کامیار کشاورز

ناحیه 2 قزوین

خلیج فارس

//

//

//

سوم

//

8

مهدی صفر خانی

آوج

7تیر

//

//

//

//

شایسته تقدیر

9

آرمان شفیق

البرز

قائم

//

سوم

//

اول

//

10

نصر اله امینی

رودبارشهرستان

آزادگان

//

//

//

دوم

//

11

محمد رضا علیی

اسفرورین

شهیدخضری

//

//

//

سوم

//

مشترک با نشریه

12

حمید اکبری

ضیاء آباد

شهید لشگری

//

//

//

شایسته تقدیر

13

محمد رضا معطری

آبیک

شهیدکشوری

//

اول

داستان

اول

//

14

علی کاظم لو

خرمدشت

شهیدقلعه وند

//

//

//

دوم

//

15

حمیدرضا عبادی

ناحیه 1 قزوین

شاهد

//

//

//

سوم

//

16

مهدی شیر خانی

آوج

علامه حلی

//

//

//

شایسته تقدیر

17

سعیدروشنک

آبیک

شهیدکشوری

//

دوم

//

اول

//

18

میلاد کریمی

طارم سفلی

رسالت

//

//

//

دوم

//

19

سیدعلی بابایی چگینی

ناحیه 1 قزوین

فهیم

//

//

//

سوم

//

20

امیر حسین حسامی

رودبارشهرستان

آزادگان

//

//

//

شایسته تقدیر

21

امین رحمانی

تاکستان

آیت اله موسوی

//

سوم

//

اول

//

22

محمد لطفعلی

آبیک

شهیدکشوری

//

//

//

دوم

//

23

سیامک حمیدی تهرانی

ناحیه2قزوین

علوی

//

//

//

سوم

//

24

محمد حسامی

رودبارشهرستان

آزادگان

//

//

//

//

شایسته تقدیر

25

26

27

مجتبی اروجی

مجتبی بختیاری

سعید اروجی

ضیاء آباد

سیدالشهداء

//

اول

مطالعه

وتحقیق

اول

//

دبیر راهنما

صادق شهسواری

28

29

30

ناصر مرتضایی

اصغر مقیمی

فر شید فتح خانی

آوج

هفت تیر

//

//

//

دوم

//

دبیر راهنما

رحیم حسینی

غلامرضارضانژاد

31

32

33

اکبر خدابنده

امیرمحمدسازنده

محمدرحمانی

اسفر ورین

شهیدخضری

//

//

//

سوم

//

حسین رحمانی

34

35

36

محمد حاجی زاده

محسن غفوری     اکبر

میلاد غفوریپ

خرمدشت

شهید قلقه قوند

//

//

//

//

شایسته تقدیر

37

38

امین قمشلو

حسین خمسه

آوج

علامه حلی

//

دوم

//

اول

//

مهدی میرزایی

39

40

سیدسیناسیدابراهیمی

امین محمدسعیدی

ضیاء آباد

شهید لشگری

//

//

//

دوم

//

ولی لشگری

41

42

43

سیداحمد حسینی

محمدسلطانلو

امیرحاجی زاده

خرمدشت

شهیدقلعه وند

//

//

//

سوم

//

مصطفی غفوری

44

45

46

محمد یزدی

مر تضی رحمانی مقدم

حسین یزدی

اسفر ورین

شهید خضری

//

//

//

شایسته تقدیر

47

48

جوادعباس خان نایب

رسول اسماعیلی

ناحیه2 قزوین

نوروزیان2

//

سوم

//

اول

//

49

50

مسعود نیکزاد

محمد مصطفی پور

البرز

سید رضی

//

//

//

دوم

//

وثوق گلعلی پور

51

52

53

فر هاد غفوری  حسن

علیرضا شکوری

میلاد ملک محمدی

خرمدشت

شهید قلعه وند

//

//

//

سوم

//

54

55

سجاد معصومی

حسین پریسال

شال

سید علی موسوی

//

//

//

شایسته تقدیر

56

57

58

محمد مهدی شکوفا

رسول شفایی

پوریا بابایی

ناحیه 1 قزوین

شاهد

//

اول

نشریه

دیواری

اول

//

59

60

61

سید امیر مهدی سیدعلیخانی

امیر علی فلاح

سید طه حسینی تبار

ناحیه 2 قزوین

ار شاد

//

//

//

دوم

//

62

63

جعفر احمدی

محمد قمری

خرمدشت

نبوت

//

//

//

سوم

//

64

65

66

67

مهدی مقیمی

مر تضی خدا یاری

مصطفی پناهی

علی پناهی

آوج

هفت تیر

//

//

//

شایسته تقدیر

68

69

70

71

امیر حسین دلجویی

امین باقری

محمدامین مهدیخانی

محمدوحیدزرباف

ناحیه 2 قزوین

ارشاد

//

دوم

//

اول

//

72

73

74

75

علی اکبر اسدی

علی اکبر میر زایی

حسین عباسی

بهنام باقری

آوج

7تیر

//

//

//

دوم

//

76

77

78

محمد مهدی افشار

محمدمجتبی ولدآبادی

سیدسعیدقافله باشی

ناحیه 1 قزوین

نبی اکرم(ص)

//

//

//

سوم

//

79

80

81

علی اصلانی

اکبر کرمی

علی موسی قرایی

خرمدشت

فتحی زهرایی

//

//

//

//

شایسته تقدیر

82

83

84

85

محمد رضا علیی

میثم سازنده

فاضل رضا

علی علیی

اسفر ورین

شهید خضری

//

سوم

//

اول

//

مشترک با شعر

86

87

88

89

اکبر قاسمی

مهدی فتح خانی

بابک خجسته

رسول آقا علی

آوج

7تیر

//

پایه سوم

//

دوم

//

90

91

92

حسام نجفی

سیدامیرحسین برزگری

محمد مهدی قدیری

ناحیه 1 قزوین

نبی اکرم(ص)

راهنمایی

پایه

سوم

نشریه

دیواری

رتبه

سوم

پسر

93

94

حسین غفوری

سعید محمد خانلو

خرمدشت

شهید قلعه قوند

//

//

//

//

شایسته تقدیر

95

96

97

حمید رضی

محمد امینی

سعید امینی

بوئین زهرا

8شهریور

متوسطه

اول

نشریه

دیواری

رتبه

اول

//

98

99

100

سیدمهدی حسینی فرد

علی عرب محمدی

محمد رضا رحمانی

تا کستان

امام خمینی(ره)

//

//

//

دوم

//

101

102

103

جواد دانایی فرد

امیر دانایی فرد

عباس با لو خانی

خرمدشت

شهید چمران

//

//

//

سوم

//

104

105

106

فر دین عزیز محمدی

سعید مردانی

پدرام رجبی

ضیاء آبد

با قر العلوم

//

//

//

//

شایسته تقدیر

107

108

109

یوسف طاهر خانی

مهدی کریمی

سهند بخشی

تا کستان

امام خمینی(ره)

//

دوم

//

اول

//

110

111

112

علی قر بانی

محمد خلیلی مقدم

وحید امینی

ناحیه 1 قزوین

پارس

//

//

//

دوم

//

113

114

115

امید قدیری

رضا معصومی

محمد حسین صادق پور

ناحیه2قزوین

اقمشه1

//

//

//

سوم

//

116

117

مهدی افشار

مهرداد غلامحسینی

ضیاء آباد

با قر العلوم

//

//

//

//

شایسته تقدیر

118

119

مجتبی نجاتی

مصطفی اسلامی

تا کستان

امام خمینی(ره)

//

سوم

//

اول

//

120

121

122

حامد شاعری

مهدی خلیلی

صابر معروفی

ضیاء آباد

باقر العلوم(ع)

//

//

//

دوم

//

123

124

125

محمدخدادادبیگی

ابوالفضل امینی

مهدی ترکمنی

ناحیه1قزوین

پارس

//

//

//

سوم

//

126

127

128

ابراهیم ملکی

رامین ملکی

اصغر خدابنده لو

آوج

شهید بهشتی

//

//

//

//

شایسته تقدیر

129

130

131

مجتبی اسماعیلی

سهیل منظوری

محمد قبادی

ناحیه1قزوین

پارس

//

پیش

دانشگاهی

//

اول

//

132

133

مهدی سعیدی

صادق صادقی

ضیاء آباد

باقر العلوم(ع)

//

//

//

دوم

//

134

اصغر رجبی

ناحیه 1 قزوین

هاشمیان

//

اول

وبلاگ نویسی

اول

//

135

سید فهیم قافله باشی

ناحیه دوقزوین

ارشاد

//

//

//

دوم

//

136

علی شعبانی

ضیاء آباد

باقر العلوم

//

//

//

سوم

//

137

حسن صادق مقدسی

ناحیه2قزوین

شهید رجایی

//

دوم

//

اول

//

138

مهرداد میرزایی

آوج

امام حسن (ع)

//

//

//

دوم

//

139

محسن عبداله پور

ناحیه 1 قزوین

خواجه نصیر

//

//

//

سوم

//

140

هاشم حافظی

شال

امام خمینی(ره)

//

//

//

//

شایسته تقدیر

141

علی خدابنده لو

آوج

شهید بهشتی

//

سوم

//

اول

//

142

محمد رضا یعقوبی

تا کستان

طا هریان

//

//

//

دوم

//

143

سید احمد پور عباس

ناحیه 1 قزوین

پاسداران

//

//

//

سوم

//

144

کامران دستمرد

ضیاء آباد

باقر العلوم

//

//

//

شایسته تقدیر

145

حسین یعقوبی

شال

ولیعصر(عج)

//

پیش دانشگاهی

//

اول

//

145

147

148

ابو الفضل قنبری

سجاد باقری

صادق امام قلی

ناحیه دو قزوین

مجاهدین اسلام

متوسطه

اول

مطالعه وتحقیق

اول

//

149

150

151

احمد فضلوی

رضا پور رحیم

حسین کا شیانی

ناحیه یک

علامه جعفری

//

//

//

دوم

//

صادقی

152

153

154

احمد زندی

بهروز مقیمی

حمید راه نشین

آوج

امام حسن(ع)

//

//

//

سوم

//

میرزایی

155

156

عر فان محمدی

حمید خلجی

اسفر ورین

دانش پژوهان

//

//

//

//

شایسته تقدیر

157

158

159

فر هاد رنجبر

مهدی بیگد لو

مهدی رجبی

ناحیه یک

پاسداران

//

دوم

//

اول

//

160

161

162

میلاد الماسی

میلاد میر زایی

علی خدا یاری

البرز

معلم

//

//

//

دوم

//

یعقوب زاده

163

164

165

محمد آذر بایجانی

حسین بو کانیان

یعقوب شیخی

ناحیه دو

شهید رجایی

//

//

//

سوم

//

166

167

میلاد علی پور حیدری

فر شید اکبری

ضیاء آباد

شهید لشگری

//

//

//

//

شایسته تقدیر

168

169

170

میلا درضایی

مر تضی گنجی

مسعود فر جی

ناحیه دو

شهید رجایی

//

سوم

//

اول

//

171

172

173

مر تضی لشگری

علی سعیدی

فردین بهرام

ضیاء آباد

باقر العلوم

//

//

//

دوم

//

روح اله طاهر خانی

174

175

176

محمد کمندی

محمد جهانشاهلو

مجتبی مهدی پور

ناحیه یک

پا سداران

//

//

//

سوم

//

داود بهرامی

177

178

179

رضا قهر مانی

مجید مقیمی

سعید اروجی

آوج

امام حسن(ع)

//

//

//

//

شایسته تقدیر

180

181

182

وحید شیر محمدی

سعید داخرجینی

فردین ساعی مقدم

آوج

امام حسن(ع)

//

پیش دانشگاهی

//

اول

//

هاشمی ومیر زایی

183

184

حسین اسماعیلی

غلامر ضا شقاقی

ناحیه یک

علامه جعفری

//

//

//

دوم

//

صادقی

185

186

محمد رضا سام

علی سهرابی

ناحیه دو

ار شاد

//

//

//

سوم

//

محمد رضا حاجی رفیعی

187

188

سید مهدی موسوی

اکبر رضایی

طارم سفلی

شهید مطهری

//

//

//

//

شایسته تقدیر

189

آرمین صالحی

آبیک

هدف

//

اول

داستان

اول

//

190

شهریار کشاورز صالح

البرز

دهخدا

//

//

//

دوم

//

191

پیمان گلشاهی

ناحیه دو

اقمشه

//

//

//

سوم

//

192

علی رجبی مجد

ضیاء آباد

باقر العلوم

//

//

//

//

شایسته تقدیر

193

حسین حسین زاده

البرز

ثامن الائمه

//

دوم

//

اول

//

194

رضا آقایی

شال

شهید مطهری

//

//

//

دوم

//

195

هادی طاهر خانی

تاکستان

شهید رجایی

//

//

//

سوم

//

196

علی بهرامی

رودبارشهرستان

ابوذر

//

//

//

//

شایسته تقدیر

197

محمد مظفری

ناحیه دو

شهید رجایی

//

سوم

//

اول

//

198

فرشاد مرادی زیارانی

آبیک

شهدای زیاران

//

//

//

دوم

//

199

سینا فتحی

ناحیه یک

علامه امینی

//

//

//

سوم

//

200

قربانعلی امانخانی

آوج

شهید بهشتی

//

//

//

//

شایسته تقدیر

201

مجید امانخانی

آوج

سید احمد خمینی

//

پیش دانشگاهی

//

اول

//

202

علی فصیحی رامندی

بوئین زهرا

آیت اله خامنه ای

//

//

//

دوم

//

203

علی حسینی

البرز

جهاد

//

//

//

سوم

//

204

نیما حبیبی

ناحیه دو

شیخ کلینی

//

اول

شعر

اول

//

205

رضا رحمانی

تا کستان

فارابی

//

//

//

دوم

//

206

مجتبی بویک روز

خرمدشت

شهید چمران

//

//

//

سوم

//

207

محسن گروسی

اسفر ورین

شهید مفتح

//

//

//

//

شایسته تقدیر

208

عباس رشوند

ناحیه دو

خاتم الا نبیاء

//

دوم

//

اول

//

209

پوریا مزرعه نیری

تاکستان

ابن سینا

//

//

//

دوم

//

210

مر تضی صالحی

اسفر ورین

نیایش

//

//

//

سوم

//

211

عر فان لشگری

ضیاء آباد

با قر العلوم

//

//

//

//

شایسته تقدیر

212

سعید ولی پور

رودبارشهرستان

ابوذر

//

سوم

//

اول

//

213

علی چگینی

آبیک

هدف

//

//

//

دوم

//

214

حسین اروجی

ناحیه یک

شهیدباریک بین

//

//

//

سوم

//

215

مجتبی سعیدی

ضیاء آباد

باقر العلوم

//

//

//

//

شایسته تقدیر

216

شهرام مرادی

رودبارشهرستان

شهیدچمران

//

پیش دانشگاهی

//

اول

//

217

محمد مصطفی نا نکلی

نا حیه دو

ار شاد

//

//

//

دوم

//

218

سجاد فتحی

البرز

جهاد

//

//

//

سوم

//

219

اکبر رضایی

طارم سفلی

شهید مطهری

//

//

//

//

شایسته تقدیر


عناوین آخرین یادداشت ها
هرایده،اندیشه وانقلابی که درقالب هنر نگنجد ماندنی نخواهد بود . مقام معظم رهبری
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

FreeCod Fall Hafez

تعداد بازدیدکنندگان : 210045