X
تبلیغات
رایتل
فرهنگی وهنری
این وبلاگ مطالب مربوط به فعالیتهای فرهنگی و هنری را بررسی می کند.
دوشنبه 25 آذر‌ماه سال 1387
مسابقه، مسابقه، مسابقه غدیر

مسابقه ی  بچه های غدیر ویژه دانش آموزان ابتدایی بر گزار می شود

مسابقه ی  بچه های غدیر ویژه دانش آموزان ابتدایی بر گزار می شود

در راستای بزرگداشت مراسم عظیم ومجموعه فراموش نشدنی واقعه ی غدیرخم در تاریخ اسلام وضرورت آموزش ویادآوری لحظه به لحظه ی آن وقایع وسپردن به نسل های آینده،همچنین پرورش استعداد های نهفته دانش آموزان در زمینه ی شعر ، نقاشی وداستان نویسی هدفمند، مسابقه بچه های غدیر با همکاری موسسه فر هنگی منادی تربیت و ستاد بر گزاری بوستان غدیر ومعاونت پرورشی وتربیت بدنی بر گزار می گردد .

محدوده اجرای این طرح  تمامی مدارس ابتدایی استان می باشد .که برای هر واحد آموزشی یک CD   که دارای محتوی  انیمیشنی واقعه غدیر ومعرفی امیر المومنین حضرت علی(ع) با زبان زیبای کودکانه می باشد از طریق کار شناسی فرهنگی وهنری به تمامی مدارس ارسال شده است .که پس از توجیه دانش آموزان،وثبت نام شرکت کننده گان میزان تقا ضای مدارس برای CD فوق توسط مناطق جمع آوری و تا تاریخ 5/10/87 به کار شناسی فر هنگی وهنری جهت تهیه وتحویل به دانش آموزان ار سال گردد .

مدیران ،معاونان پرورشی ومربیان تربیتی باید از دانش آموزان بخواهند قسمتی یا تمامی محتوای CD را با توجه به علاقه مندی خود با استفاده از نقاشی، شعر یا قصه آماده نمایند و حد اکثر تا تاریخ  25/10/87 تحویل مدرسه نمایند . مدرسه پس از بررسی آثار رسیده 5 اثر را انتخاب نموده ( درمجموع سه رشته ) با مشخصات کامل دانش آموز و تا مورخ 30/10/87 تحویل منطقه نمایند . مناطق نیز کل آثار رسیده را تامورخ 10/11/87 به کار شناسی فر هنگی وهنری ساز مان تحویل دهند.

شایان ذکر است این مسابقه در 3 مرحله انجام می پذیرد که در حال حاضر مر حله اول آن بر گزار می گردد . برای هریک از 5 بر گزیده هر دبستان  لوح تقدیر به همراه بسته مربوط به مسابقه مر حله دوم ار سال خواهد شد .که در آن از چگونگی بر گزاری آن مر حله مطلع خواهند شد .

مبلغ هر CD   5000  ریال می باشد .

کار شناسی فر هنگی وهنری سازمان با شماره تلفن 3332809- 0281  آماده پاسخگویی به سئوالات مدیران محترم دبستان ها می باشد .


عناوین آخرین یادداشت ها
هرایده،اندیشه وانقلابی که درقالب هنر نگنجد ماندنی نخواهد بود . مقام معظم رهبری
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

FreeCod Fall Hafez

تعداد بازدیدکنندگان : 213662