X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
فرهنگی وهنری
این وبلاگ مطالب مربوط به فعالیتهای فرهنگی و هنری را بررسی می کند.
پنج‌شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1387
نتایج مسابقات

درخشش دانش آموزان استان قزوین

در مسابقات وبلاگ نویسی ونشریه دیواری مر حله کشوری

اسامی دانش آموزان بر گزیده مرحله کشوری مسابقه وبلاگ نویسی(استان قزوین)

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

عنوان اثر

1

حسن صادق مقدسی

ناحیه دو قزوین

شاهد

اول

دنیا ویهود

2

حمید حکمی  گیلانی

ماحیه دو قزوین

صدرا 1

سوم

اتحاد ملی...

3

زهرا نصیری

ناحیه یک قزوین

ریحانه

پیش دانشگاهی

ریحانه

اسامی دانش آموزان شایسته تقدیر مر حله کشوری مسابقه  وبلاگ  نویسی

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

عنوان اثر

1

محسن چگینی

بوئین زهرا

دار الفنون

دوم

پیشرفت...

2

شهر زاد طاهر خانی

تا کستان

فاطمه زهرا(س)

اول

اتحتد ملی...

3

شادی شیرازی

ناحیه دو

سیده النساء

دوم

پیشرفت...

4

فاطمه مهاجری

ناحیه دو

سیده النساء

سوم

فرهنگ و..

 

اسامی دانش آموزان شایسته تقدیر مرحله کشوری مسابقه شعر و داستان(استان قزوین)

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

رشته مسابقه

1

ابو الفضل آقایی

البرز

شاهد

اول

شعر

2

علی مهری

رودبارشهرستان

شهیدچمران

پیش دانشگاهی

شعر

3

شکوفه لشگری

ضیاء آباد

بنت الهدی

اول

شعر

4

رقیه احمدی

رودبار الموت

فاطمیه

دوم

شعر

5

زینب قر بانی

ناحیه یک

امامت

سوم

شعر

6

سهیل صفری

تاکستان

شهیدطاهرخانی

اول

داستان

7

فهیمه صفات

ناحیه دو

شهید بهشتی

دوم

داستان

8

عارفه بهرام نژاد

ناحیه یک

شاهد

سوم

داستان

اسامی دانش آموزان شایسته تقدیر مر حله کشوری مسابقه  مطالعه وتحقیق

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

عنوان اثر

1

2

3

میلاد رضایی

محمد رضا رنجبر

مر تضی گنجی

ناحیه دو

شاهد

دوم

انرژی هسته ای

4

5

6

سمیرا زارعی

نسرین شهسواری

بهاره ابراهیمی

ناحیه دو

سعادت 2

دوم

اتحاد ملی ...

 

اسامی دانش آموزان بر گزیده مرحله کشوری مسابقه نشریه دیواری(استان قزوین)

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

عنوان اثر

1

2

3

حمید رضی

رامین امینی

حمید رضا بابا صالح

بوئین زهرا

8شهریور

اول

حلقه های وصال

4

5

6

مهدی خلیلی

پیمان بهبودی

حامد شاعری

ضیاء آباد

باقر العلوم

دوم

جلوه های کمال

7

8

9

فریدون احمد زاده

نصیر میرزایی

ابو الفضل تقی زاده

البرز

معلم

سوم

اتحاد ملی

10

11

12

محمد رضا خلفی

مهدی عمار لو

پیمان لشگری

ضیاء آباد

با قر العلوم

پیش دانشگاهی

کیمیای جان

13

14

پریسا بابایی

زهرا مهجوری

ناحیه یک قزوین

ریحانه

اول

اتحاد وهمدلی

15

16

17

مریم کفشگری

مینا محمدی

مریم فطری

ناحیه دوقزوین

مریم جوادی

سوم

آرزوی بشریت

اسامی داش آموزان شایسته تقدیر مر حله کشوری مسابقه نشریه دیواری

سال تحصیلی 87-86

ردیف

نام ونام خانوادگی

منطقه

مدرسه

پایه

تحصیلی

عنوان اثر

1

2

3

زهرا محمودی

شیرین غلامی

رقیه محمودی

ناحیه دوقزوین

فجر

دوم

عوامل پیشرفت

4

5

6

ناهید اقدامی

معصومه نوایی

سکینه غلامی

البرز

مبین

پیش دانشگاهی

رایحه ریحانه


عناوین آخرین یادداشت ها
هرایده،اندیشه وانقلابی که درقالب هنر نگنجد ماندنی نخواهد بود . مقام معظم رهبری
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری

FreeCod Fall Hafez

تعداد بازدیدکنندگان : 210041